Realizari pe profilul Tehnic&Servicii

Faza nationala 2008
Specializarea tehnician electrotehnist, clasa a XIII-a SAM
Balcangiu Marius Valentin Diploma de participare
Specializarea electrician electrotehnist auto, clasa a XI-a SAM
Nica Costel Catalin Diploma de participare
Specializarea tehnician desenator pentru constructii si instalatii-liceu
Iscru Liliana Caliopi Diploma de participare
Specializarea tehnician desenator pentru constructii si instalatii liceu, clasa a XI-a
Pencea Mirela Florina clasa a XI-a Diploma de participare
Specializarea tehnician in gastronomie, clasa a XIII-a SAM
Baluta Cristina Diploma de participare
Faza judeteana 2009
Specializarea – profil tehnic clasa a X-a
Pana Alexandru Mentiunea II
Specializarea tehnician electromecanic, clasa XII-a ruta progresiva
1. Zlotea C. Cristian Rica Locul I
2. Taru A. Mircea Locul II
3. Stancu G. Marius Valentin Locul III
Specializarea tehnician electrotehnist, clasa XII-a ruta progresiva
1. Mavru M. Traian Florin Locul I
2. Constantin M. Cristian George Locul II
3. Ghenciu G. Daniel Viorel Locul III
Specializarea tehnician electrotehnist, clasa XIII-a ruta progresiva
1. Gusa M.D. Marius Ionut Locul III
2. Ghidovit I. Alexandru George Mentiunea I
3. Dragodan I. Constantin Alexandru Mentiunea a II-a
Specializarea tehnician prelucrari mecanice, clasa XIII-a ruta progresiva
1. Radoi I. Aurel Nicusor Locul I
2. Baduleasa M. Florin Adrian Locul II
3. Dumitru Gh. Ionela Gabriela Locul III
4. Ispas N. Florin Madalin Mentiunea I
Specializarea tehnician desenator pentru constructii si instalatii, clasa XII-a ruta directa
1. Pencea G. Mirela Florina Locul I
2. Gheta Marius George Locul II
3. Dragusin I. Dana Mihaela Locul III
4. Dinu D. Florin Mentiune
5. Furtuna Denisa Georgiana Mentiune
Specializarea mecanic auto, clasa a XI-a SAM
1. Ciobanu Mirel Locul I
2. Raduca Madalin Locul III
3. Bucuresteanu Alin Mentiunea I
4. Seba Liviu Iulian Mentiunea I
5. Ionescu Bogdan Mentiunea a II-a
Specializarea Ospatar (chelner) vanzator in unitati de alimentatie, clasa a XI-a SAM
1. Mihalache George Florin Locul I
2. Talmaciu Bogdan Razvan Locul II
3. Ganea Andreea Alexandra Locul III
4. Toma Liliana Lacramioara Mentiunea I
5. Rosu Mariana Florentina Mentiunea I
6. Traicu Florin Gabriel Mentiunea a II-a
Faza nationala 2009
Specializarea tehnician electromecanic, clasa XII-a ruta progresiva
Zlotea C. Cristian Rica Diploma de participare
Specializarea tehnician prelucrari mecanice, clasa XIII-a ruta progresiva
Pencea G. Mirela Florina Diploma de participare
Specializarea mecanic auto, clasa a XI-a SAM
Ciobanu Mirel Diploma de participare
Specializarea Ospatar (chelner) vanzator in unitati de alimentatie, clasa a XI-a SAM
Mihalache George Florin Diploma de participare
Faza judeteana 2010
Profil tehnic clasa a X-a
Bidilici Viorel Florinel Mentiune
Tehnician prelucrari mecanice clasa a XII-a
1. Ciobanu Mirel Alexandru Locul I
2. Ionescu Bogdan Alexandru Locul II
3. Trifu Adrian Locul III
4. Scarlat Lucian Mentiune
Tehnician prelucrari mecanice clasa a XIII-a
1. Florea Alina Geanina Locul I
2. Pusca Alexe Ionut Locul II
3. Patrascu Simona Maria Locul III
4. Balan Adrian Cosmin Mentiune
5. Popescu Nicusor Mentiune
Tehnician desenator pentru constructii si instalatii clasa a XI-a
1. Traistaru Daniela Mihaela Locul I
2. Parpalea Claudia Roxana Locul II
3. Lazarescu Cristian Alexandru Locul III
Mecanic auto clasa a XI-a, an de completare
1. Huihup Marius Razvan Locul III
2. Tintaru C Florin Mentiune
Tehnician electrotehnist clasa a XII-a
1. Lacatusu Andrei Stefan Locul II
2. Simion Alexandru Locul III
3. Bescu Florin Alexandru Mentiune
Tehnician electrotehnist clasa a XIII-a
1. Ghenciu Daniel Victorel Locul I
2. Mavru Traian Florin Locul II
3. Constantin Cristian George Locul III
4. Balauru Robert Nicusor Mentiune
5. Nica Costel Catalin Mentiune
Tehnician electromecanic clasa a XIII-a
1. Zlotea Cristian Rica Locul I
2. Gherghina Andrei Alin Locul II
3. Stancu Marius Valentin Locul III
4. Taru Mircea Mentiune
5. Oancea Bujor Ionut Mentiune
Electromecanic utilaje si instalatii industriale clasa a XI-a, an de completare
1. Ghita Florin Locul I
2. Bacanu Paul Emil Mentiune
3. Gatu Viorel Florin Mentiune
Tehnician in activitati economice clasa a XI-a
Nedelescu Lavinia Florina Mentiune
Tehnician in gastronomie clasa a XII-a
1. Ganea Andeea Alexandra Locul III
2. Toma Liliana Lacramioara Locul III
3. Talmaciu Bogdan Razvan Mentiune
„Ospatar (chelner) vanzator in unitati de alimentatie”- clasa a XI-a an de completare
1. Bumbac I Razvan Madalin Locul I
2. Beda M.M. Elena Monica Locul II
3. Valcea T Carmen Florentina Locul III
4. Vrajitoarea M Ionela Madalina Mentiune
5. Stircu C Florentina Mentiune
Faza nationala 2010
Tehnician electrotehnist clasa a XIII-a
Ghenciu Daniel Victorel Mentiune