Realizari pe profilul vocational

Concursuri si activitati sportive
2007 – 2008
Atletism:
Faza judeteana O.M.S.S. Locul I – Nan Catalina
Faza judeteana „OLYMPIC DAY” Locul I – Nan Catalina
„Cupa 1 Decembrie” Cross Locul I – Nan Catalina
„Cupa Europei”, faza judeteana Locul I – Nan Catalina
Faza judeteana O.M.S.S. Locul I – Toma Ionut
„Cupa Europei”, faza judeteana Locul I – Raducu Petre
„Cupa Europei”, faza judeteana Locul I – Toma Ionut
Participare la faza nationala O.M.S.S. Nan Catalina
Fotbal
„Campionatul de fotbal teren-redus” organizat de C.J. Teleorman Locul I
„Turneu de sala” organizat de A.J.F. Teleorman Locul III
„Cupa memoriala – Prof. Petrica Pantea – EUROPEAN DRINKS” Locul II
Handbal
„Cupa de toamna” – baieti Locul II
„Cupa ZIMIDAVA” Mentiune
„Cupa Martisor” – fete Locul IV
Tenis de masa
„Cupa de iarna” Locul III
„Campionatul National al Liceelor” Locul IV
Fotbal – tenis
Campionatul liceelor, baieti Locul I
Seniori, baieti, faza interjudeteana Locul III
„Play-off” – seniori, baieti, faza interjudeteana Locul IV
„Cupa Femina” – fete, faza judeteana Locul IV
„Cupa de iarna” – licee, baieti, faza judeteana Locul I
Pregatire sportiva teoretica
Ciobanescu Camil Locul V – Mentiune
2009 – 2010
O.N.S.S – Etapa judeteana:
Sah masculin Locul III – Nejloveanu Marius
Tenis de masa Locul II – Buzatu Andreea
Cros Locul I – Toma Ionut
Cros Locul III – Mustata Daniel
Handbal masculin Locul I
Fotbal masculin Locul I
Teorie sportiva Locul I – Buzatu Andreea
Teorie sportiva Locul II – Ciobanescu Ionut
O.N.S.S – Etapa de zona:
Fotbal (loc de desfasurare Slobozia) Locul I
Handbal masculin (loc de desfasurare Calarasi) Locul II
O.N.S.S – Etapa nationala:
Cros (loc de desfasurare Botosani) Locul 22 din 40 – Toma Ionut – XI
Fotbal masculin Locul 8
CUPA LICEELOR – Etapa judeteana:
Cros Locul I – Toma Ionut
Cros Locul III – Mustata Daniel
Cros Locul IV – Budurea Silviu
Cros Locul I – Echipa masculina GST Alexandria
Handbal masculin Locul I
Fotbal masculin Locul I
Fotbal feminin Locul I
Teorie sportiva Locul I – Buzatu Andreea
Teorie sportiva Locul II – Ciobanescu Ionut
CUPA LICEELOR – Etapa de zona:
Fotbal feminin (loc de desfasurare Pitesti) Locul II
Handbal masculin (loc de desfasurare Pitesti) Locul III
Fotbal masculin (loc de desfasurare Targoviste) Mentiune
ZIUA EUROPEI:
Cros Locul I – Toma Ionut
Cros Locul II – Gherghe Adrian
Cros Locul III – Gearip Gabriel
Cros Locul III – Cardas Liliana
Cros Locul IV – Milu Catalina
Cros Locul V – Mustata Daniel